(Română) Specialist prestatii vehicule

//(Română) Specialist prestatii vehicule

Leider ist der Eintrag nur auf Rumänisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Cerinte:

  • Cunostinte tehnice auto;
  • Cunostinte PC – office
  • Cunostinte limba engleza mediu sau avansat;
  • Experienta in colaborarea cu reprezentantele auto si cu societatile de asigurari;

Atributii si responsabilitati:

  • Urmarirea starii tehnice a mijloacelor de transport;
  • Programarea si efectuarea corecta si la timp a reparatiilor mijloacelor de transport.
  • Introducerea la timp in soft-ul specific a informatiilor referitoare la revizii, piese, consumabile, schimburi anvelope si alte interventii;
  • Verificarea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor catre atelierele specializate pentru mijloacele auto;

Lucrand la noi iti promitem sa ai:

  • O plata echitabila, prin contract individual de munca, salariu fix, care sa reflecte in mod transparent munca ta;
  • Iti asiguram un angajament pe termen lung: loc de munca stabil;
  • Avem grija de sanatatea ta – iti oferim un abonament medical la o clinica privata;
  • Ca simbol al recunoasterii loialitatii in echipa Practicom, recompensam financiar longevitatea activitatii realizate in organizatie;
  • Tichete de masa;
  • Tarife speciale (discounturi) la diverse produse si servicii;
Formular de contact
+40 756 093 010
Profil LinkedIn
2018-07-31T08:00:43+00:00